Postawiliśmy na jakość

Mamy bogate i długie doświadczenie w tym co robimy. Wciąż badamy potrzeby naszych Klientów i ich oczekiwania. Pozwala to nam na wprowadzanie nowych pomysłów i rozwiązań, a także na zastosowanie nowoczesnego wyposażenia, dzięki czemu zwiększamy moce przerobowe naszych pralni z jednoczesnym zachowaniem jakości usług.

Zastosowaliśmy całkowitą barierę higieniczną z trójstopniową śluzą szatniową. Spowodowało to funkcjonalny podział zakładu na dwie strefy, strefę brudną i czystą. Uniemożliwiło to kontakt personelu z obydwu stref oraz kontakt bielizny czystej z brudną.

To, co najważniejsze w naszych usługach to fakt, iż bielizna każdego Klienta prana jest zawsze w oddzielnych cyklach bez kontaktu z bielizną innych Klientów.

Nasze zakłady pralnicze wyposażone są w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, a zamontowane w nich automatyczne systemy precyzyjnie dozują środki piorące i dezynfekujące. Nowoczesne urządzenia także kontrolują parametry prania i dezynfekcji.

Wyróżniamy się tym, iż jako pierwsi zastosowaliśmy w naszych zakładach nowoczesną technologię RFID. To system, który dzięki stosowaniu elektronicznych chipów RFID pozwala na bezdotykową identyfikację pranych tekstyliów oraz ich serwis. Zaletą technologii RFID jest eliminacja liczenia pościeli i odzieży przez personel. Dzięki zastosowanej infrastrukturze IT system samodzielnie odczytuje różne parametry m.in. identyfikuje Odbiorcę, liczy tekstylia i odnotowuje historię każdej sztuki asortymentu. Fakt bezdotykowego wykonywania w/w czynności eliminuje bezpośredni kontakt pracownika z brudnym asortymentem.

Posiadamy kilkanaście funkcjonujących zakładów pralniczych rozmieszczonych w różnych częściach Polski. Mamy tez zakład pralniczy na ternie Niemiec. Lokalizacja naszych pralni umożliwia współpracę z dużymi Klientami sieciowymi, ich filiami i oddziałami na terenie całej Polski.

Świadczymy specjalistyczne usługi transportowe i drobny serwis krawiecki.

Bogaty park maszynowy oraz technologie, które zastosowaliśmy są przyjazne dla środowiska. Dbamy o to i robimy wszystko, żeby nasze usługi jak najmniej obciążały środowisko i planetę. Mamy to na uwadze w każdym obszarze naszej działalności począwszy od usług transportowych jak i utylizacji odpadów.

Dbałość o środowisko i planetę to nasz wspólny obowiązek.