Jakość usług to nasz priorytet

Posiadamy wieloletnie doświadczenia w świadczeniu kompleksowych usług pralniczych. Przez cały ten czas wprowadzaliśmy coraz nowsze rozwiązania i wyposażenie, które zwiększały nasze możliwości przerobowe zachowując najwyższą jakość świadczonych usług.

Posiadamy pełną barierę higieniczną z trójstopniową śluzą szatniową, zapewniającą fizyczny i funkcjonalny podział zakładu na strefę brudną i czystą, a także całkowite wyeliminowanie stykania się bielizny czystej z brudną oraz pracowników z tych dwóch stref.

W naszych zakładach bielizna każdego klienta prana jest w oddzielnych cyklach i nie ma styczności z materiałem innego kontrahenta.

Korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń pralniczych, które wyposażone są w automatyczne systemy dozujące środki piorące i dezynfekujące oraz urządzenia kontrolujące parametry prania i dezynfekcji. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy do naszych zakładów technologię RFID, czyli system polegający na znakowaniu tekstyliów kontrahentów przy użyciu elektronicznych chipów RFID umożliwiających bezdotykową identyfikacje i serwis pranych tekstyliów. Wykonujemy również usługi transportu oraz drobne naprawy krawieckie, Najistotniejszą cechą systemu RFID jest możliwość wyeliminowania czasochłonnych czynności liczenia pościeli i odzieży. System poprzez zainstalowaną infrastrukturę IT, sam potrafi sczytywać m.in. ilości tekstyliów, identyfikację klienta, historię każdej sztuki. Umożliwia bezobsługowe wykonanie ww czynności, tym samym wyklucza kontakt bezpośredni personelu z brudnymi tekstyliami.