ZARZĄD

Jarosław Mielczarski

PREZES ZARZĄDU
jaroslaw.mielczarski@hts-sierpc.pl

Paweł Różycki

CZŁONEK ZARZĄDU
pawel.rozycki@hts-sierpc.pl

Katarzyna Sobiecka

CZŁONEK ZARZĄDU
katarzyna.sobiecka@hts-sierpc.pl

Zapraszamy Państwa do współpracy z zespołem pralni Hollywood, gdzie oprócz atrakcyjnych warunków finansowych zagwarantujemy Państwu najwyższą jakość usług pralniczych oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, przy opracowaniu których uwzględniliśmy uwagi ze strony użytkowników, handlowców, producentów bielizny i odzieży a także trendy występujące na rynku.

W zespole pralni Hollywood wykonujemy usługi prania wodnego oraz czyszczenia chemicznego.

Oferujemy także usługę prania połączoną z leasingiem pościeli i odzieży. Zasady naszego działania opierają się na myśleniu o Klientach w kontekście bliskiej relacji opartej na dialogu, wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu. Uważnie słuchamy naszych odbiorców, ponieważ widzimy w nich cennych Doradców. W miarę rozwoju wzajemnych kontaktów i identyfikowania Państwa potrzeb, oferta jest uzupełniana o dalsze, zadowalające obie strony rozwiązania.

Zapraszamy także do wizytacji naszego zakładu zlokalizowanego w Sierpcu w dowolnym, ustalonym z nami wcześniej terminie.

Podstawowym przedmiotem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług prania na rzecz odbiorców działających w różnych branżach. Wykonujemy usługi w następującym zakresie:

– usługi pralnicze (cały asortyment bielizny pościelowej i gastronomicznej),

– usługi prania chemicznego (konfekcja i odzież),

– usługi w zakresie dezynfekcji (m.in. materace, koce, kołdry, poduszki),

– drobne naprawy krawieckie,

– dzierżawa i wypożyczanie (rental) bielizny, odzieży i mat,

– transport bielizny.

Nasze usługi oparte są na najnowocześniejszych technologiach z wykorzystaniem środków piorących dostarczanych przez firmę ECOLAB i urządzeń KANNEGIESSER przyjaznych środowisku. Robimy wszystko, aby nasze usługi jak najmniej obciążały środowisko, uwzględniając przy tym wszelkie aspekty od zaopatrzenia, aż po utylizację odpadów.